Északkeleti pénz igazolni foci eb dánia Aktiválja interferencia Hadsereg

Egészen döbbenetes dolog történt az Európa-bajnokságon - Blikk

A foci-Eb hőse előbb csapatkapitányként, majd védőként is remekelt -  Eurosport
A foci-Eb hőse előbb csapatkapitányként, majd védőként is remekelt - Eurosport

Sokkoló percek az Eb-n: Az összeeső Eriksen életéért küzdöttek a pályán -  videó | csakfoci.hu
Sokkoló percek az Eb-n: Az összeeső Eriksen életéért küzdöttek a pályán - videó | csakfoci.hu

Eb 2020: óriási bomba, ezzel a szabadrúgással vezetett Dánia – vide

Dráma a foci-Eb-n: újra kellett éleszteni Christian Eriksent

EURO 2020: Félbeszakadt a Dánia-Finnország mérkőzés, egy játékos  összesesett a pályán, az újraélesztése sikerült, a meccs folytatódott |  Paraméter
EURO 2020: Félbeszakadt a Dánia-Finnország mérkőzés, egy játékos összesesett a pályán, az újraélesztése sikerült, a meccs folytatódott | Paraméter

Folytatják a Dánia-Finnország Eb-meccset | FOCI-EB 2020

Történelmi idők – történelmi dán diadal - NSO

Foci-Eb 2020 - Wales-Dánia - 444

Foci eb: Christian Eriksent ünnepelték a dán–belga meccsen - Blikk

Foci Eb: tovább menetelnek a dánok, már a négy között járnak

Dánia nemcsak Eriksent, hanem a nyitómeccset is elveszítette | FOCI-EB 2020

Sport365.hu - Eb-történelem: a dánok a strandról beugorva nyertek - 1992.  Svédország
Sport365.hu - Eb-történelem: a dánok a strandról beugorva nyertek - 1992. Svédország

Már a négy között! Dánia az 1992-es diadalmenetét idézi - NSO

Dánia - Koppenhága - Parken Stadion - Foci Eb 2021

Összeesett egy dán játékos a Dánia-Finnország mérkőzésen, áll a játék -  Infostart.hu
Összeesett egy dán játékos a Dánia-Finnország mérkőzésen, áll a játék - Infostart.hu

Dánia 1992 óta először négy között az Eb-n | FOCI-EB 2020

Eb 2020: Dánia önbizalommal telve várja a rajtot - NSO

Gól videó: Dánia - Finnország 0-1 válogatott foci meccs online stream  élőben közvetítés | M4 Sport TV 2021 június 12.
Gól videó: Dánia - Finnország 0-1 válogatott foci meccs online stream élőben közvetítés | M4 Sport TV 2021 június 12.

Dánia - Finnország: Meglepetés a skandináv rangadón? - Foci EB 2021 / 2020

Sport: A foci-Eb második napjának eseményeit itt olvashatja el | hvg.hu

Vitatható tizenegyes, Schmeichelt lézerrel vakították - Háborognak a dánok  és velük van a fél világ - Blikk
Vitatható tizenegyes, Schmeichelt lézerrel vakították - Háborognak a dánok és velük van a fél világ - Blikk

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Eriksen állapota továbbra is  stabil, eldőlt, folytatják a meccset
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Eriksen állapota továbbra is stabil, eldőlt, folytatják a meccset

Foci eb: a dán játékosok eldönthetik, folytatják-e - Blikk